خرید جکوزی و سوالات متداول

ارسال محصولات

آیا برای خرید از ساحل وان، حتما باید در سایت عضو باشم؟

چنانچه مایل به خرید بصورت تلفنی هستید عضویت در سایت لزومی ندارد ولی اگر میخواهید طبق روال کاربران سایتهای فروشگاهی خرید خود را بصورت آنلاین انجام دهید، در اینصورت با درج شماره تلفن همراه و یا آدرس ایمیل خود در بخش ثبت نام عضو سایت گردیده و سفارش خود را به راحتی و طبق روال انجام دهید. البته با عضویت در سایت علاوه بر آنکه از جشنواره ها و تخفیف ها اطلاع پیدا می کنید، می توانید از سایر مزایا و امتیازات این عضویت نیز بهره مند گردید.

آیا قیمتهای سایت به روز است؟

ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد. بدین منظور به عنوان معتبرترین فروشگاه اینترنتی لوازم حمام کشور، محصولات را در سایت درج کرده ایم. با این حال مشتریان جهت آگاهی از آخرین قیمت و موجودی تنها لازمست ثبت سفارش خرید (بدون پرداخت وجه) نمایند. در ضمن به استحضار می رساند در بیش از 95 درصد مواقع حتی با گذشت تاریخ به روز رسانی، قیمت ها و موجودی صحیح می باشند.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

بله مشکلی نیست ، ولی معمولا خرید حضوری بیشتر توسط کارشناسان پروژه ها و شرکتها صورت میگیرد.

سفارش و بازگرداندن

آیا امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟

ارائه پیش فاکتور صرفا برای خرید کالاهای مورد نیاز شرکت ها و پروژه های ساختمانی و تاسیساتی امکان پذیر است.

می‏‌توانم سفارش خریدم را تلفنی ثبت کنم؟

بطور کلی معمولا به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، پیشنهاد می‌کنیم سفارشات خرید خود را بصورت اینترنتی ثبت فرمائید، اما در موارد خاص نیز می‌توانید بصورت تلفنی تماس گرفته و خرید خود را ثبت یا به انجام برسانید.
ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با ما تماس بگیرید

منو اصلی