شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 5 بعد از ظهر
  • با ما تماس بگیرید

    5289 6560 21 98+

  • ایمیل

    info@sahelvan.ir

  • تماس با ما
 ویژگی ها و تجهیزات جکوزی ها

ویژگی ها و تجهیزات جکوزی ها

جکوزی های خانگی تنها ظرفیت یک یا دو نفر را دارد. جکوزی های امروزی بسیار متفاوت از آن وان های ساده قدیمی اند و امکانات فوق العادهای دارند که البته هر چه امکاناتشان بیشتر شود قیمتشان بالا میرود. جکوزی های مدرن علاوه بر دوش کوچک دستی مجهز به جت های آبی هستند که دور تا دور بدنه داخلی جکوزی تعبیه شده اند و به صورت ماساژورهای کوچکی عمل می کنند. تعدادی از این جت ها بنا به تیپ جکوزی در کف وان ها قرارگرفته می شود  که ماساژور پا هستند.

از تجهیزات اصلی جکوزی که بگذریم می رسیم به سیستم صوتی و تصویری که می تواند برایتان آرامشی متفاوت به وجود آورد. امکان اتصال به سی دی و پخش موسیقی  و ال سی دی پخش تصویری که همگی با ریموت کنترل دیجیتال قابل دسترسی و کنترل اند.علاوه بر این شما می توانید هنگام استفاده از جکوزی پاسخگوی تلفن های ضروری خود باشید.

ساحل وان این آپشن جذاب و منحصر بفرد را در تیپ های ۴و ۵ جکوزی های خود با عنوان رادیو آپشن و تی وی آپشن تعبیه کرده است تا مشتریان عزیز لذتی بی نظیر به همراه آرامشی خاص را با محصولات ساحل وان تجربه کنند.

یکی دیگر از امکانات جکوزی های امروزی وجود یک نمایشگر لمسی است که دما و زمان را نشان می دهد .

سیستم پرکن آب امکان تکنولوژیکی دیگری است که با فشار دادن یک دکمه می توانید در عرض چند ثانیه وان را پر از آب گرم یا سرد کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *