معمولا پس از ثبت سفارش برای تولید وان ها  ۳ الی۴ روز کاری وبرای تولید جکوزی ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان لازم است. 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

جهت راهنمایی می توانید درخواست بازدید در سایت را پرنموده یا به نمایندگی های ساحل وان مراجعه نمایید تا تکنسین های فنی جهت مشاوره و تعیین ابعاد مناسب به حضور برسند.

بله هزینه ایاب و ذهاب اخذ خواهد شد اما در صورت خرید محصول کل هزینه به مشتری عودت خواهد شد.

از زمان نصب توسط تکنسین های مجاز که توسط شرکت یا نمایندگی های مجاز ساحل وان معرفی می شوند آغاز می شود.

در شرایطی که نصب توسط تکنسین مجاز معرفی شده توسط شرکت و نمایندگی های ساحل وان انجام نشده باشد ویا آسیب به علت استفاده ناصحیح اتفاق افتاده باشد.

بدنه محصولات ساحل وان از دو متریال بهداشتی و ضدباکتریال و مقاوم کامپوزیت و اکریلیک ساخته شده ک ۵ سال گارانتی طلایی دارد.

بله با توجه به القایی بودن پمپ ها و مطابق با مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان الزامی می باشد.

تمامی پمپ ها دارای IPX5 می باشند.

نیاز به مشاوره دارید؟

دانلود فایل قرار داد نمایندگی ساحل وان

اشتراک گذاری شبک های اجتماعی

تایم کاری شرکت:
  • شنبه ۸٫۳۰ - ۱۷٫۰۰
  • یکشنبه ۸٫۳۰ - ۱۷٫۰۰
  • دوشنبه ۸٫۳۰ - ۱۷٫۰۰
  • سه شنبه ۸٫۳۰ - ۱۷٫۰۰
  • چهارشنبه ۸:۳۰ - ۱۷:۰۰
  • پنج شنبه ۸٫۳۰ - ۱۴٫۰۰
  • جمعه تعطیل